۰۹۱۲۳۱۷۱۴۰۷ - ۰۹۱۲۴۹۴۵۹۴۷ - ۰۲۱۶۵۱۰۵۶۵ - ۰۲۱۶۵۱۰۶۲۳

درباره ما بدانید ...

شرکت اترک شعله

شرکت اترک شعله با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش انواع لوله های گازی و فولادی در منطقه شادآباد تهران فعال می باشد. اترک شعله یکی از بهترین عرضه کننده گان لوله های مانیسمان در استان تهران می باشد.

حوزه فعالیت و فروش و خدمات شرکت اترک شعله در زمینه های : سیستم اطفاء حریق ، لوله کشی آتش نشانی ، لوله کشی آب و فاضلاب ، لوله کشی موتورخانه و … می باشد.

اترک شعله سعی بر این دارد که بهترین خدمات فروش و نصب را برای شما رقم بزنید و  دراین راستا از علوم روز دنیا در زمینه نصب استفاده می نماید که پروژه های شما درنهایت ایمنی و دقت صورت پذیرد.

اترک شعله از پرسنل و مهندسین نام اور و با تجربه در زمینه سیستم های اطفاء حریق و لوله کشی های اتش نشانی و … استفاده می نماید، تا با خیالی آسوده پروژه های عظیم خود را در نهایت ایمنی به انجام برساند و رضایت شما مشتریان گرامی را بدست آورد.

گروه مهندسین شرکت اترک شعله 

با کنترل ، نظارت و رعایت اصول ایمنی گازرسانی ، با کارگیری دانش روز دنیا، وجود تیم ­های تحقیقاتی و ظهور تکنولوژی­ های جدید در راستای استفاده بهینه از منابع انرژی تجدید ناپذیر، آمادگی خود را در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای صحیح در قالب فشار ضعف و قوی اعلام می­ نماید.

ما همواره علم و دانش خود را در زمینه ایمنی و گاز رسانی و … به روز نگه داشته و به به گارگیری از علم روز دنیا پروژه های صنعتی ، مسکونی ، اداری ، پتروشمی و غیره را در عالی ترین سطح انجام داده و به مشتری تحویل میدهیم.
کسب رضایت شما و به وجود اوردن لبخند رضایت مشتریان هدفی است که تمامی مهندسین اترک شعله برای رسیدن به ان شبانه روز تلاش می نمایند و با رسیدن آن از هیچ هدفی فروگذار نخواهند شد.
تا تمامی پروژهای بزرگ و کوچک را در عالی ترین سطح و کیفیت به مشتریان سراسر ایران تحویل داده و ایمنی را برای مشتریان و صنعتگران به همراه آوردند.
در زمینه خرید و فروش با مناسب ترین قیمت و خرید بی واسطه لوله های گازی و لوله و اتصالات دیگر به کار گرفته شده در این صنعت می توانید به ما یکبار اعتماد نماید ، ما تجربه خریدی با قیکت و کیفیت عالی را بری شما رقم خواهیم زد.

 اترک شعله

فروشگاه اترک شعله ه مکانی مناسب برای تهیه تمامی تجهیزات مورد نیاز برای گاز رسانی داخلی می باشد.
1- پخش عمده لوله گاز
2- اتصالات گازی
3- انواع لوله گاز
4- شیر آلات

تمامی اقدامات زیر در پروژه های اترک شعله انجام میگیرد.
مـشـاوره : ارائه مشاوره­ های کارآمد از ابتدای کار با توجه به نوع سازه طبق ضوابط شرکت ملی گاز ایران
طـراحـی : طراحی و ترسیم نقشه­ های گاز براساس کاربری ساختمان، با آخرین نرم ­افزارهای پیشرفته در این حوزه تا اخذ تأییدیه نقشه­ های طراحی شده از سازمان نظام مهندسی
بـرآورد و مـتـره : تخمین فنی و ریالی پروژه­ ها جهت تسریع در تصمیم ­گیری به همراه CPM زمانی پیشرفت کار
اجـرا : بهره­ گیری از پرسنل کاملاً مجرب و کارآزموده در سایت­ های کارگاهی جهت عملیات اجرایی
نـظـارت : حضور دائم مهندسین مجرب و خبره در تمام عملیات اجرایی جهت افزایش سرعت، کاهش هزینه­ ها و حذف دوباره کاری ­ها
تـأیـیـدیـه : اخذ کامل تأییدیه ­های مربطه از سازمان نظام مهندسی در سه بخش سازه، معماری و تأسیسات

سئو شده توسط دیچینو